top of page

Monochromatická LED světelná víceúčelová terapie

Světelná terapie určená k léčbě široké škály nedokonalostí pleti a známek stárnutí.


Omega Light využívá LED světlo pro ošetření pokožky. Vytváří světla se specifickou vlnovou délkou v rozmezí 420 – 640 nm. Využívá vysoce intenzivní studené světlo SMD LED, které umožní dosáhnout perfektních výsledků a zároveň snižuje riziko poškození pleti teplem, slunečním zářením nebo traumatem po použití laseru.Kůže

Kůže má obdivuhodnou schopnost absorbovat světelnou energii. Monochromatické světlo proniká hluboko do podkoží a výrazně zlepšuje buněčný metabolizmus, uvolňuje a posiluje kapiláry, dochází k enzymatickým a katalytickým reakcím. Stoupá produkce kolagenu, podkožního proteinu, podporuje přirozené hojení a omlazující procesy.


„Ošetření je zcela bezbolestné a nedochází k žádným vedlejším účinkům. Přístroj je navíc vhodný pro širokou škálu kožních problémů a pro všechny typy pleti."

Červené světlo 640mn

Zlepšuje cirkulaci krve elasticitu pokožky a její celkový stav, odstaňuje vrásky, pomáhá zacelit poškozenou pokožku po úrazech, zmenšuje pory a také výrazně zvyšuje produkci kolagenu. Urychluje hojení, ulevuje od bolesti a aktivuje účinné látky anti ageing produkrů


Modré světlo 423mn

Působí antibakteriálně proti bakteriim v pokožce. Ideální pro ošetření akné a také zlepšuje stav jizev po akné. U většiny klientů dokáže ve velmi krátké době redukovat výskyt akné o 50 – 60%. Zmenšuje mazové žlázy a tím snižuje produkci mazu.


Zelené světlo 532mn

Dokáže vyvážit poměr pigmentu v pokožce (stařecké skvrny). Redukuje drobné vrásky, vyživuje stárnoucí pokožku pomáhá obnovit buněčnou stabilitu a rovnováhu metabolismu. Pozitivně působí na vlasové kořínky, působí proti padání vlasů u mužů i žen.


Žluté světlo 583mn

Zlepšení mikrocirkulace vaskulárních problémů, napomáhá ,,buněčnému dýchání“ působí detoxikačně. Podporuje regeneraci pleťových buněk a snižuje začervenání. Často se využívá při depigmentačních ošetřeních. Zlepšuje proudění lymfy, redukuje otoky. Snižuje erytém pleti EKZEM.


Tyrkysové světlo (kombinace modré a zelené) 490mn

Má hojivý efekt po popálení od slunce. Snižuje alergické reakce. Má protizánětlivé učinky a ulevuje od bolesti.


 

Kontraindikace

Albinismus fotosenzivita / Antibiotika / Epilepsie / Rakovina / Těhotenství / Klaustrofobie / Do 12 let


 

Kolik ošetření je potřeba?

Počet ošetření fototerapie pleti se liší a je závislé na požadovaných výsledcích.

Fototerapie se může podstupovat samostatně ale může být také kombinována s jinými kosmetickými metodami ošetření pleti, aby se výsledky posílily.

Doporučeno je 20-30 minut osvitu při jednom ošetření 2x-3x do týdne jako samostatné ošetření.


Orientační programy

Léčba akné: 8-20 sezení 2-3 x týdně

Omlazení: 10-15 sezení 2-3 x týdně Pooperační hojení: 8-18 sezení 2-3 x týdně


 

Cena: 100 Kč / při dalším ošetření

250 Kč / samostatně, vždy se platí minimálně jedno ošetření dopředu.


 183 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page