top of page

Smyslné oči pomocí Lash Lifting


Délka procedury

1 hodina

Šetrná trvalá na řasy, při které dochází k natočení a vytažení řas směrem nahoru k linii obočí. Řasy budou tímto krokem krásné natočené, opticky prodloužené a díky barvení zvýrazněné.

Lash Lifting a Lash Botox natočení, zvýraznění a optické prodloužení řas

Profesionální metoda natočení, optického prodloužení a zvýraznění vašich řas, které budou navíc vyživené látkami podporujícími jejich růst a sílu.

Revoluční a oblíbená procedura pro všechny, které nechtějí nebo nemohou mít prodloužené řasy, chtějí natočit a zvýraznit své přirozené řasy nebo potřebují regenerační kúru řas. Tato procedura se skládá ze dvou kroků.

  • Lash Lifting je velice šetrná trvalá na řasy, při které dochází k natočení a vytažení řas směrem nahoru k linii obočí. Řasy budou tímto krokem krásně natočené, opticky prodloužené a díky barvení zvýrazněné.

  • Lash Botox upravuje strukturu řas po celé jejich délce. Stimuluje přirozený růst řas a prodlužuje životnost již vyrostlých řas. Aplikací Lash Botoxu dovedou řasy pojmout velké množství keratinu, kyseliny hyaluronové a vitamínů. Tím okamžitě zvyšují svůj objem o 30 - 50%. V našem salonu používáme profesionální řadu My Lamination® Vitamin Lash Botox

Řasy upravené touto metodou vydrží natočené 6 - 8 týdnů.


215 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page